Osłonki ochronne z pleksi

Osłony sklepowe, osłony przed wirusami - producent osłon ochronnych Radom

Oferujemy nowoczesne i estetyczne osłony/parawany z plexi służące jako przegrody higieniczne i akustyczne w recepcjach, biurach, punktach kasowych, ladach, aptekach, restauracjach, kawiarniach, poczekalniach, na salach szpitalnych, gabinetach medycznych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Osłona ochronna z plexi to bezpieczny personel i klient.

Osłony z plexi na koronawirusa

Solidność konstrukcji osłon z plexi zapewniają sztywne profile aluminiowe malowane proszkowo (lub w całości wygięte z plexi) oraz nieprzepuszczalny wewnętrzny ekran wykonany z poliwęglanu. Panele przystosowane są do częstego dezynfekowania środkami stosowanymi do odkażania powierzchni.

Ogranicz ryzyko zarażenia wirusem! Ochroń swoich pracowników przed zarażeniem chorobą profesjonalną osłoną z plexi.

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów dla siebie i swoich pracowników profesjonalne i bezpieczne osłony ochronnne z poliwęglanu bezpośrednio od producenta - Agencja Reklamowa Add-Art Radom

   

Osłonki ochronne z plexi - producent osłon ochronnych

Osłona ochronna z pleksi/poliwęglanu idealna dla: osłona ochornna do sklepu, osłona odchronna dla lekarzy, osłona ochronna dla sprzedawcy, osłona ochronna dla farmaceuty, osłona ochronna dla lekarzy, osłona ochronna dla kosmetyczek. Polecamy!

Klienci nam ufają – od lat współpracujemy z wieloma markami z Radomia i całego kraju.